O mnie


Jak już wiecie mam na imię Ania i bardzo się cieszę, że wreszcie udało mi się założyć bloga, który jest poświęcony mojej wielkiej pasji jaką są wnętrza, ich urządzaniu i dekorowaniu.
Pomysł na założenie bloga narodził się u mnie 3-4 lata przed ostatecznym założeniem bloga, więc jak widzicie trochę mi zeszło zanim wcielałam go w życie. Jak już pisałam wcześniej, wnętrzami, designem interesuję się dobrych parę lat. Jednym z pierwszych pomieszczeń jakie zaaranżowałam i pomogłam w jego wykonaniu, był niebieski przedpokój w mieszkaniu rodziców. Potem narodziła się moja fascynacja stylem afrykańskim i feng shui. Tak więc, kolejnym wnętrzem jakie urządziłam u rodziców był salon w klimacie etno. Potem przyszła kolej na styl azjatycki. Gdy poznałam swojego męża, urządzał on pokój w klimacie azjatyckim, więc poniekąd wnętrza nas połączyły :). Obecnie od niedawna jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i powoli kończymy się urządzać. W życiu zajmuję się różnymi rzeczami. Od jakiegoś czasu jestem internetowym copywriterem, piszę o wnętrzach, ale nie tylko. Miałam okres w życiu, kiedy poświęcałam się „sztuce”, a mianowicie malowałam butelki, głównie z motywem zwierząt afrykańskich i motywami orientalnymi. 
Obecnie uwielbiam styl skandynawski, boho, przemysłowy w klimacie Nowego Yorku. Moje ulubione kolory to szarości, brudne błękity i turkusy.

Oprócz aranżacji wnętrz, pasjonuje mnie:
 • Kino, mogę śmiało powiedzieć, że jestem kinomaniaczką, oglądam rocznie bardzo dużo filmów, mam tak od dziecka :) Nie mam jednego ulubionego filmu, jest ich na pewno ponad 10 :) Uwielbiam filmy z tzw. „magią”.
 • Muzyka, to kolejna moja wielka pasja, od zawsze słuchałam dużo dobrej muzyki.
 • Sztuka, głównie malarstwo impresjonistyczne, ale lubię też Gustava Klimta, Fridę Kahlo.
 • Piękne widoki, zwłaszcza górskie, uwielbiam wypoczywać w górach. Jestem góralką niskopienną :), mieszkam niedaleko Gór Świętokrzyskich, więc ciągnie mnie w góry.
 • Literatura piękna, uwielbiam Paulo Coelho, Nicholasa Sparksa, Magdalenę Witkiewicz.
 • Dobra kuchnia, lubię nowe smaki i eksperymenty kulinarne.2 komentarze:

 1. Witaj Aniu, miło Cię poznać. Oby więcej takich blogów jak Twój, inspirujących do działania :) Styl afrykański i feng shui są interesujące, pomyślę - może pożyczę pomysł :)

  Co myślisz o połączeniu wnętrza z pięknymi kwiatami? Polecam FloraQueen :)

  Pozdrawiam, Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi sie ten kolor turkusowy. Jaka konkretnie farba pomalowana scian?

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wasze komentarze :) Staram się zawsze na każdy odpowiedzieć :)