sobota, 9 lipca 2022

Nowoczesne stojaki na plakaty, czyli sposób na eksponowanie posterów

 Witajcie :)

W naszych wnętrzach plakaty eksponujemy wieszając je na ścianie, tworząc galerie ścienną. W stabilnych, lekkich, drewnianych ramach z pleksi ustawiamy plakaty na komodzie, półce. Gdy mamy na tyle miejsca możemy ustawić je oparte o ścianę bezpośrednio na podłodze. W przestrzeni publicznej, w centrach handlowych, muzeach, w galeriach sztuki też są plakaty, które trzeba w ciekawy sposób wyeksponować, aby trafiły do odbiorcy.

Stojaki na plakaty są bardzo dobrym sposobem na ekspozycję plakatów, posterów, różnego rodzaju treści, ulotek, reklamy. Są lekkie, mobilne, zgrabne. Prezentują się estetycznie i efektownie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów jak odporne anodowane aluminium, metal malowany proszkowo, PVC. Cechuje ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Są jedno lub dwustronne, na jeden lub kilka posterów, wykonane w różnych popularnych formatach jak A4, A3, A2, A1, jak również B1, B2. Możemy je spotkać w obiektach biurowych, centrach handlowych, obiektach mieszkalnych. Często są używane podczas wystaw w galerii sztuki, muzeach, w salach kinowych i koncertowych. Są świetnym pomysłem na wyeksponowanie naszego stoiska na targach branżowych, na kiermaszach. Sprawdzają się podczas imprez plenerowych jak festyny, koncerty, zawody sportowe. Są nieodzownym elementem konferencji. Mogą ozdobić wystawę w sklepie stacjonarnym. Można je ustawić w dowolnym miejscu, są lekkie, łatwe do przenoszenia. Mogą ozdabiać wnętrze, hol, wejście do budynku. Są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne jak wiatr, słońce, deszcz, śnieg.

Kluczem do sukcesu wielu branży jest skuteczne dotarcie do jak największej ilości klientów, zwrócenie na siebie uwagi i bycie zapamiętanym. Minimalistyczna forma stojaka skupia całą uwagę odbiorcy na plakacie, na umieszczonej na nim treści. Skutecznie podnosi efektowność przekazu, nie rozprasza. Stojak pomaga zareklamować firmę, wydarzenie kulturalne i sportowe, przedstawić opis towarów, udzielić informacji o aktualnych promocjach. Jego nowoczesny, prosty design pozwala go dopasować do każdego wystroju, stylu wnętrza, przestrzeni. Możemy go bez problemu użyć też w naszych wnętrzach. A jego wygląd możemy sami zaprojektować, czy chcemy stojak na jeden, czy trzy plakaty, a może stojak dwustronny. 

Nowoczesne , minimalistyczne stojaki na plakaty w różnych formach i formacie.

Stojaki sprawdzą się nie tylko na plakaty, treści reklamowe, ale na wyeksponowanie artystycznych fotografii. Mogą posłużyć do stworzenia ulicznej wystawy. Mają szeroki zastosowanie. Więc warto im się przyjrzeć bliżej i w razie potrzeby się w nie zaopatrzyć.

Ciekawa jestem co sądzicie o takiej formie wyeksponowania plakatów jak nowoczesne stojaki z aluminium i metalu ?  


Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze i waszą obecność na blogu:)

   Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mój blog :)

 Z radością witam nowych czytelników :)

Trzymajcie się zdrowo i ciepło :)


7 komentarzy:

 1. Pierwszy raz widzę tego typu stojaki.Fajnie się prezentują,choć najbardziej pasowałyby mi do pokoju nastolatka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe rozwiązanie na reklamy alkoholi na tragach ślubnych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Praktyczne rozwiązanie. Faktycznie dobry pomysł na uliczną wystawę.

  OdpowiedzUsuń
 4. W moim mieszkaniu plakaty wiszą na ścianach. Nawet nie wiedziałem, że są specjalne stojaki na takie ozdoby.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tego typu stojaki mogą się świetnie sprawdzić w wielu miejscach, w których nie można zawiesić plakatu na ścianie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Rozwiązanie moze sprawdzi się na targach reklamowych, jednak nie widze tego w swoim mieszkaniu. Jest to typowe rozwiązanie biznesowe. Jednak nie do domu! Nie będzie pasowało nie tylko do tradycyjnych ale i do nowoczesnych wnętrz.

  Jestem zdania, ze obrazy oraz plakaty o wiele lepiej jest powiesić tradycyjnie na ścianie:
  https://domwikliny.pl/inne/gdzie-mozna-kupic-obraz-na-plotnie/

  Poza tym jestem fanką raczej standardowych obrazów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawie napisane muszę przyznać. Szczerze mówiąc nie wiedziałam o takim rozwiązaniu. Muszę je przetestować :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wasze komentarze :) Staram się zawsze na każdy odpowiedzieć :)