czwartek, 4 sierpnia 2022

Nowoczesny sposób na szybki rozwód - porady

 Witajcie :)

Biorąc ślub młoda para nie myśli o tym, że małżeństwo może zakończyć się rozwodem. Nowożeńcy chcą wspólnie dożyć sędziwych lat, spokojnej starości, ciesząc się jak najdłużej zdrowiem i wnukami. Jednak życie pisze różne scenariusze i czasem dochodzi do rozstania. Rozwodzą się nie tylko celebryci znani z pierwszych stron gazet, ale również zwykli ludzie. Są pary, które rozwód biorą po roku wspólnego życia, są takie co roztają się po piętnastu latach. Są małżeństwa, które przeżyły ze sobą trzydzieści lat i wspólnie wychowały dzieci. A gdy dzieci "wyszły" już z rodzinnego domu decydują się na rozwód.

Liczba rozwodów osób po 50, 60 roku życia z długim 20-30 letnim stażem małżeńskim w ostatnich dwudziestu latach w Polsce znacząco wzrosła. W 2014 roku rozwód wzięło 17,5 tysiąca małżeństw z 20 letnim stażem, a 1990 roku 8,5 tysiąca. Bardzo dużo związków z długim stażem rozpada się z wypalenia. Kiedy dzieci są już na swoim, a małżonkowie przechodzą na emeryturę okazuje się, że już ich nic nie łączy, a czasem wręcz nie mogą ze sobą wytrzymać. Wady i przyzwyczajenia współmałżonka dawniej tolerowane stają się nie do zniesienia. Wtedy warto się rozstać i zaznać jeszcze szczęścia w nowym związku lub samemu. 

Nowoczesnym i dobrym rozwiązaniem na szybki rozwód jest pozew o rozwód bez orzekania o winie dla małżeństw bez wspólnych małoletnich dzieci wraz z pakietem dokumentów dodatkowych. Taki pakiet dokumentów można nabyć na stronie https://www.rozwodznia.pl/dokumenty-do-kupienia/pozew-rozwodowy-bez-orzekania-o-winie/. Dzięki pakietowi można rozstać się bez większego stresu, szybko i bez pomocy prawnika

Pakiet dokumentów zawiera :

 •  Projekt pozwu o rozwód bez orzekania o winie dla małżeństw nieposiadających wspólnych małoletnich dzieci do samodzielnego uzupełnienia wraz ze szczegółową instrukcją jego wypełnienia

 • Projekt pisma procesowego do samodzielnego uzupełnienia wraz ze szczegółową instrukcją jego wypełnienia

 • Listę ponad dwudziestu najczęściej zadawanych pytań dotyczących rozwodu wraz z odpowiedziami, przygotowanych na bazie 10-letnich doświadczeń Kancelarii Adwokackiej Chojka we Wrocławiu  

 • Wzór kompletnego i uzupełnionego pozwu, który pomoże każdemu przygotować własny pozew rozwodowy 

 • Wzór przygotowanego pisma procesowego, ułatwiający sporządzenie własnego dokumentu 

   Korzystając z zakupionego pakietu dokumentów w PDF, przejdziemy bez większych trudności przez kolejne etapy rozwodu – od złożenia pozwu aż do rozprawy. Oszczędzimy przy tym dużo czasu i pieniędzy. Jeśli nie chcemy wydawać pieniędzy na angaż prawnika, sięgnijmy po pakiet pozwu o rozwód bez orzekania o winie bez małoletnich dzieci i przejdźmy przez postępowanie sądowe samodzielnie.

Rozwód może przebiegać szybko i kulturalnie, bez większych problemów, bez zbędnych negocjacji.


Pakiet pozwu o rozwód bez orzekania o winie bez małoletnich dzieci pozwoli nam zaoszczędzić czas i pieniądze. Jest dobrym rozwiązaniem dla par, które mają już dorosłe dzieci lub nie mają dzieci.

 
Korzystając z pakietu dokumentów mamy pewność, że nasz pozew napisany jest poprawnie i profesjonalnie, bez ryzyka popełnienia błędów formalnych. 
Nie życzę żadnej parze rozwodu, ale niestety życie pisze swoje scenariusze. Rozwody są i będą. Rozwodzą się nie tylko młodzi ludzie, ale również seniorzy. Przykładem są rodzice mojej koleżanki, którzy rozstali się po 35 latach małżeństwa. 


Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze i waszą obecność na blogu:)

   Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mój blog :)

 Z radością witam nowych czytelników :)

Trzymajcie się zdrowo i ciepło :)


3 komentarze:

 1. To zawsze zamknięcie jakiegoś etapu w życiu. Jednak racja, że wiele osób chce to zrobić, jak najszybciej, aby móc zdecydować się na nowy start i zostawić to za sobą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od miłości to nienawiści jest cienka granica. Zamiast tkwić w nieudanym związku lepiej się rozwieźć.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wasze komentarze :) Staram się zawsze na każdy odpowiedzieć :)