O mnie


Jak już wiecie mam na imię Ania i bardzo się cieszę, że wreszcie udało mi się założyć bloga, który jest poświęcony mojej wielkiej pasji jaką są wnętrza, ich urządzaniu i dekorowaniu.
Pomysł na założenie bloga narodził się u mnie 3-4 lata przed ostatecznym założeniem bloga, więc jak widzicie trochę mi zeszło zanim wcielałam go w życie. Jak już pisałam wcześniej, wnętrzami, designem interesuję się dobrych parę lat. Jednym z pierwszych pomieszczeń jakie zaaranżowałam i pomogłam w jego wykonaniu, był niebieski przedpokój w mieszkaniu rodziców. Potem narodziła się moja fascynacja stylem afrykańskim i feng shui. Tak więc, kolejnym wnętrzem jakie urządziłam u rodziców był salon w klimacie etno. Potem przyszła kolej na styl azjatycki. Gdy poznałam swojego męża, urządzał on pokój w klimacie azjatyckim, więc poniekąd wnętrza nas połączyły :). Obecnie od niedawna jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i powoli kończymy się urządzać. W życiu zajmuję się różnymi rzeczami. Od jakiegoś czasu jestem internetowym copywriterem, piszę o wnętrzach, ale nie tylko. Miałam okres w życiu, kiedy poświęcałam się „sztuce”, a mianowicie malowałam butelki, głównie z motywem zwierząt afrykańskich i motywami orientalnymi. 
Obecnie uwielbiam styl skandynawski, boho, przemysłowy w klimacie Nowego Yorku. Moje ulubione kolory to szarości, brudne błękity i turkusy.

Oprócz aranżacji wnętrz, pasjonuje mnie:
 • Kino, mogę śmiało powiedzieć, że jestem kinomaniaczką, oglądam rocznie bardzo dużo filmów, mam tak od dziecka :) Nie mam jednego ulubionego filmu, jest ich na pewno ponad 10 :) Uwielbiam filmy z tzw. „magią”.
 • Muzyka, to kolejna moja wielka pasja, od zawsze słuchałam dużo dobrej muzyki.
 • Sztuka, głównie malarstwo impresjonistyczne, ale lubię też Gustava Klimta, Fridę Kahlo.
 • Piękne widoki, zwłaszcza górskie, uwielbiam wypoczywać w górach. Jestem góralką niskopienną :), mieszkam niedaleko Gór Świętokrzyskich, więc ciągnie mnie w góry.
 • Literatura piękna, uwielbiam Paulo Coelho, Nicholasa Sparksa, Magdalenę Witkiewicz.
 • Dobra kuchnia, lubię nowe smaki i eksperymenty kulinarne.4 komentarze:

 1. Witaj Aniu, miło Cię poznać. Oby więcej takich blogów jak Twój, inspirujących do działania :) Styl afrykański i feng shui są interesujące, pomyślę - może pożyczę pomysł :)

  Co myślisz o połączeniu wnętrza z pięknymi kwiatami? Polecam FloraQueen :)

  Pozdrawiam, Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi sie ten kolor turkusowy. Jaka konkretnie farba pomalowana scian?

  OdpowiedzUsuń
 3. 59 yr old Systems Administrator II Aarika Gudger, hailing from Winona enjoys watching movies like My Gun is Quick and Whittling. Took a trip to Three Parallel Rivers of Yunnan Protected Areas and drives a Horch 853A Special Roadster. sprawdz tych gosci

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wasze komentarze :) Staram się zawsze na każdy odpowiedzieć :)