środa, 21 marca 2018

Wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby

Witajcie :)

Wreszcie mamy astronomiczną i kalendarzową wiosnę, oby tylko pogoda o tym nie zapomniała.
Z okazji pierwszego dnia wiosny przygotowałam dla was ciekawy i inspirujący post o wyjątkowych prezentach marzeń dla bliskiej nam osoby. 
Najczęściej wręczamy prezenty materialne, kupione przez nas w sklepie, zamówione u rękodzielnika lub zrobione przez nas. Zazwyczaj jest to biżuteria, skórzana galanteria, ubrania, przedmioty związane z pasją obdarowanej osoby czy książki i płyty z muzyką. 
Jednak warto podarować ukochanej, bliskiej nam osobie jedno z marzeń, wciąż niespełnionych i odkładanych na później. Takim wyjątkowym prezentem może być jazda konna, kurs tańca, lot szybowcem, skok ze spadochronem, rejs żaglowcem. W zabieganej codzienności często zapominany o swoich marzeniach, o których marzymy od wielu lat. Każdy z nas ma przy najmniej jedno takie marzenie jak sport ekstremalny lub zrobienie ciekawego i profesjonalnego kursu na baristę czy fotograficznego. Dzięki firmie prezentmarzen.com możemy spełnić bliskiej osobie jedno z wyjątkowych marzeń. Na stronie firmy możemy znaleźć bardzo duży wybór prezentów dla każdego. 
Dla naszego mężczyzny może być to sport ekstremalny jak skok ze spadochronem, na bungee, lot paralotnią lub motolotnią. Są to nie tylko sporty powietrze ale i też wodne i samochodowe. Warto tu wymienić rejs żaglowcem czy przejażdżkę samochodem rajdowym. Możemy sprezentować też wspólny prezent dla nas i naszej połówki np. na rocznicę ślubu czy pierwszej randki w postaci kursu tańca, masażu, jazdy konnej dla dwojga czy degustacji wina. Bliskiej osobie warto jest pomóc w spełnieniu marzenia związanego z jej pasją jak lekcja śpiewu, kurs salsy, gotowania czy fotografii. Kurs jest świetnym i niepowtarzalnym prezentem. 
Naszym mamom na Dzień Matki podarujemy chwilę relaksu w spa czy w postaci masażu.
Sobie również możemy podarować taki prezent np. na urodziny :). Oczywiście prezenty marzeń są realizowane w wielu polskich miastach jak Wrocław, Warszawa, Kraków, Kielce, Katowice, Poznań, Trójmiasto czy Łódź. 

Prezent marzeń dla bliskiej osoby czyli sport ekstremalny jak motolotnia, skok 
ze spadochronem czy lot szybowcem.
Ekstremalnie może być też za kierownicą.


Prezent dla dwojga np. degustacja wina czy konna przejażdżka. 


Chwila relaksu w spa.Indywidualny kurs na prezent dla bliskiej osoby jak kurs garncarstwa, fotografii, 
na baristę czy lekcje śpiewu. 
Każdy prezent dany od serca cieszy. Jednak taki który spełnia nasze marzenie zostanie w naszej pamięci na zawsze. Będziemy go długo i wielokrotnie wspominać. Tego typu prezenty wywołują u nas wiele pozytywnych emocji. Zapewniają nam niecodzienne przeżycia i prawdziwą przygodę. 
Ja dla swojego męża wybrałabym na pewno coś ze sportów ekstremalnych jak paralotnia czy lot szybowcem. Dla mamy pobyt w spa :).
Ciekawa jestem co wy sądzicie o takich wyjątkowych prezentach spełniających marzenia ?
Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze i waszą obecność na blogu:)
Pozdrawiam ciepło wszystkich odwiedzających mój blog :)
Z radością witam nowych czytelników :)
Udanej drugiej połowy tygodnia :))


9 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe propozycje na prezenty.Takie podarki są niezapomniane i nigdy się nie zniszczą nie stracą na uroku :-). Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wizyta w Spa by mi się przydała :) Buziaczki Kochan a:*

  OdpowiedzUsuń
 3. No to poproszę degustację wina:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdarzyło mi się już kupować dwa razy tego typu prezenty i zawsze były trafione (albo taką mam nadzieję).

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe inspiracje, coś innego i oryginalnego. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny i ciekawy blog. Jestem pod wrażeniem. Lubię blogi o takiej tematyce. Będę częściej tutaj zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie aktywne prezenty lubię najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajne pomysły na prezent. Musze pomyśleć i może skorzystam z Twojej podpowiedzi bo mój chłopak ma w czerwcu urodziny i uwielbia kreatywne prezenty. Pozdrawiam i życzę Ci miłego weekendu ;*

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wasze komentarze :) Staram się zawsze na każdy odpowiedzieć :)