sobota, 14 listopada 2020

Co to są Bitcoiny, jak je zdobyć. Robot Bot-Bitcoin i Świąteczna Loteria

 Witajcie :)

Na pewno już słyszeliście o bitcoinach, chociaż dla wielu osób wciąż jest to tajemnicze i nowe określenie. 
Bitcoin, BTC to kryptowaluta, międzynarodowa waluta cyfrowa, która pojawiła się na świecie w 2009 roku. Jej wartość kształtowana jest przez popyt i podaż. Bitcoin nazywany jest też złotem internetu. Ma na to wpływ chociażby nieduża podaż jak w przypadku prawdziwych sztabek złota. Bitcoiny przesyłane są bezpośrednio od osoby do osoby, bez pośredników, czyli poprzez sieć wymiany peer-to-peer, w skrócie P2P. Można w sposób bezpieczny i szybki używać BTC do różnych internetowych transakcji finansowych. Coraz więcej produktów i usług możemy nabyć w bitcoinach i to na całym świecie. Zamówiona pizza była pierwszym, historycznym produktem za który zapłacono właśnie w bitcoinach.       
Bitcoin zyskuje na popularności, pojawia się też w kulturze i rozrywce jak chociażby w znanym i lubianym serialu "Teoria Wielkiego Podrywu". 
Co zrobić, aby nabyć dla siebie bitcoiny? Najprościej jest je kupić za złotówki na giełdzie lub w kantorze kryptowaluty. Bardzo dobrym miejscem gdzie można zacząć swoją przygodę z bitcoinem i pomnożyć swoje finanse jest www.bot-bitcoin.com
Bot-Bitcoin to innowacyjny, prosty w obsłudze i osobisty robot kryptowaluty, dostępny w języku polskim. Jest liderem na rynku wśród robotów kryptowaluty. Umożliwia zakup bitcoinów i wspiera swoich użytkowników na giełdzie BTC. Zapewnia dostęp do Panelu Klienta, który jest wyposażony w prosty moduł zarządzania wirtualnym portfelem i w przejrzyste wykresy posiadające wszystkie aktualne statystyki z portfela klienta oraz z giełdy Bitcoina.
Bot-Bitcoin gwarantuje 0,3%-0,5% dziennego zysku, 35%-80% realnego oprocentowania w skali roku. Dodatkowe zarobki z programu partnerskiego. Umożliwia wpłaty i wypłaty w złotówkach i BTC. Rejestracja w portalu jest bezpłatna i bardzo szybka, nie wymaga weryfikacji naszych danych osobowych. Konto w Bot-Bitcoin jest w pełni anonimowe. Po założenia konta przechodzimy do naszego Panelu Klienta w celu zakupu lub doładowania BTC. Z platformy Bot-Bitcoin możemy korzystać z dowolnego urządzenia z internetem, z komputera, smarfona, tabletu, przez cały czas, sieć pracuje przez 24 godziny na dobę. Największym atutem Bot-Bitcoin jest innowacyjny Panel Klienta, który bardzo sumiennie analizuje wszelkie dane i informuje nas o bieżącej sprzedaży i zarobkach. Pomaga nam osiągnąć wyższe wyniki, zestawia i porównuje dane z poprzednich okresów z giełdy Bitcoin. Dodatkowo można zarobić na programie partnerskim, który polega na polecaniu Bot-Bitcoin swoim znajomym.

Bitcoin, kryptowaluta, złota waluta, międzynarodowa waluta cyfrowa.Aby nabyć Bitcoiny i cieszyć się zyskiem warto skorzystać z nowoczesnego robota Bot-BitcoinBot-Bitcoin organizuje Świąteczną Loterię, w której można wygrać wiele cennych nagród. Nagroda główna to samochód Tesla, trzy wycieczki do Paryża dla dwóch osób, dziesięć iPhone 12. Codziennie losowane są nagrody jak smartfony, zegarki, dyski zewnętrzne, gadżety BTC. Aby wziąć udział w loterii należy założyć konto w Bio-Bitcoin i zainwestować w Bitcoiny 50 zł. Zaproszenie znajomych do Bio-Bitcoin to kolejna szansa na wygraną w konkursie. Więcej szczegółów o Świątecznej Loterii znajdziecie na stronie https://bot-bitcoin.com/konkurs/.

Bot-Bitcoin udostępnia nam nowoczesne narzędzie i zmodernizowane algorytmy "robota", który odpowiedzialny jest za sukcesywne powielanie kryptowaluty na naszym koncie. Gdy interesuje was świat wirtualnej waluty i macie podstawową wiedzę na temat giełdy to warto zainwestować w Bitcoiny. Pamiętajmy jednak, aby kierować się rozsądkiem, nie ulegać emocjom i nie podejmować pochopnych decyzji. Funkcje Bot-Bitcoin możecie zobaczyć również na filmiku 
https://youtu.be/M_NRWQ8_Wrk.Ciekawa jestem co sądzicie o walucie cyfrowej Bitcoin i czy myśleliście, aby w nią zainwestować ?


Pięknie dziękuję za wszystkie komentarze i waszą obecność na blogu:)

   Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających mój blog :)

 Z radością witam nowych czytelników :)

Udanej niedzieli i nowego tygodnia :)


8 komentarzy:

 1. To nie jest zabawa dla wszystkich.Można wiele stracić.Coś o tym wiem.Można też zainfekować sobie komputer jak wejdą Ci na niego hakerzy "kopacze"bitkojnów.Parę lat temu niektórzy mogli zarobić.Dziś jest to bardzo droga waluta i absolutnie niepewna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy o tym nie słyszałam i nie jestem zainteresowana. Nie byłaby to zabawa dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nie jest to dla mnie :) Ale ciekawy post!

  Pozdrawiamy 🙂
  www.twinslife.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Wolę takie tematy z daleka omijać. Nie przekonują mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sam bardzo interesuję się tematyką kryptowalut i móstwo pomocnych informacji znalazłem na blogu https://rynekbitcoin.pl/.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo interesujący artykuł. Dopiero zaczynam swoją przygodę z kryptowalutami i szukam stron, na których mogę przeczytać pomocne informacje na ten temat. Rzetelnym źródłem wiedzy na ten temat jest np. https://kryptowaluty.expert/.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fascynujący wpis. Podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wasze komentarze :) Staram się zawsze na każdy odpowiedzieć :)