sobota, 14 grudnia 2019

Podaruj sobie lub bliskiej osobie piękny i zdrowy uśmiech na Nowy Rok

Witajcie :)

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, w którym lubimy obdarowywać swoich najbliższych prezentami. 
Najczęściej są to książki, płyty z muzyką, kosmetyki, biżuteria, skórzana galanteria. Mogą być to prezenty związane z pasją, hobby osoby, którą chcemy obdarować. 
Jednak są też prezenty ważniejsze, wynikające z naszego zdrowia. Takim prezentem na pewno jest zdrowy i piękny uśmiech. Białe, zdrowe zęby gwarantuje nam profesjonalny i nowoczesny gabinet stomatologiczny. Wizyty u stomatologa nie należą do najtańszych, więc tym bardziej stanowią wyjątkowy i unikalny prezent. 
Taki prezent możemy podarować bardzo bliskiej osobie, której nie urazi tak osobisty prezent. Możemy również podarować go sobie. Jest to też świetna motywacja dla osób, które jak "ognia" unikają wizyt u dentysty. 
Zaplanowanie wizyty u stomatologa może stać się jednym z postanowień noworocznych na naszej liście, którą tak lubimy sporządzać w pierwszych dniach stycznia. Ważne, abyśmy dotrzymali tego postanowienia i nie zapomnieli o nim już w lutym!
Aby mieć zdrowe zęby, bez próchnicy, kamienia nazębnego i ubytków należy chodzić do stomatologa co 4-6 miesięcy na kontrolę. Dodatkowo możemy podarować sobie lub bliskiej osobie zabieg wybielania zębów.
Wizyty u stomatologa nie trzeba się bać, gdyż nowoczesne gabinety są wyposażone w najwyższej jakości sprzęt dentystyczny. Obecnie stomatologia bardzo szybko się rozwija w trosce o dobro pacjenta. Sklep stomatologiczny gwarantuje dentystom profesjonalny sprzęt i wszelkie nowinki w dziedziny stomatologii. W internetowym sklepie stomatologicznym można bardzo szybko zamówić całe, potrzebne lub brakujące wyposażenie do gabinetu. Są to nie tylko turbiny stomatologiczne, ale nowoczesne piaskarki do usuwania plam, przebarwień na szkliwie zębów lub bardzo nowoczesne lampy diodowe do utwardzania wypełnienia i innych zabiegów. 
Dzisiejszy gabinet stomatologiczny bardziej przypomina gabinet kosmetyczny, niż znaną w dzieciństwie "sale tortur", z której się uciekało :). 
Niektóre zabiegi kosmetyczne, a zwłaszcza z medycyny estetycznej są bardziej bolesne i nieprzyjemne, w porównaniu z leczeniem zębów. A już na pewno nie ma porównania salonu tatuażu z wizytą u stomatologa. 
Nowoczesny, profesjonalny sprzęt, dobre, bezpieczne znieczulenie i nie ma po co bać się dentysty. Dotyczy to zarówno małych jak i dużych pacjentów.

Dzisiejszy gabinet stomatologiczny jest wyposażony w wysokiej jakości i profesjonalny 
sprzęt stomatologiczny. 

Gdy zadbamy o nasze zęby możemy się nimi cieszyć i szeroko się uśmiechać. 
A wiadomo, śmiech to zdrowie


Zdrowe zęby to przede wszystkim mocne zęby, które mogą wszystko gryź, nawet twardą, 
gorzką czekoladę.

Stomatologa nie trzeba się bać nawet gdy, go widzimy w pełnym rynsztunku. 

Staranne dbanie o zęby, jak częste mycie, stosowanie nici dentystycznych, płukanek 
do jamy ustnej również wpływa na zdrowie naszych zębów i zmniejsza ilość zabiegów stomatologicznych.Wizyty u stomatologa nie należy się bać i odkładać ją w nieskończoność, do momentu gdy rozboli nas ząb. Żyjemy szybko, dużo rzeczy nam umyka, więc już dziś warto taką wizytę zaplanować dla siebie lub dla bliskiej osoby, a najlepiej zaraz po Nowym Roku. Warto ją zaznaczyć w nowym kalendarzu na 2020 rok lub w planerze. Dobrym sposobem jest też zaznaczenie wizyty u stomatologa jako postanowienie noworoczne.
Ciekawa jestem czy i wy Moi Drodzy pamiętacie o regularnych wizytach u stomatologa i czy pilnujecie, aby wasi najbliżsi też o nich pamiętali ?
     

Pięknie dziękuję za wszystkie komentarze i waszą obecność na blogu:)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających mój blog :)
Z radością witam nowych czytelników :)

Udanego nowego tygodnia :)6 komentarzy:

 1. Żeby iść do stomatologa, nie trzeba żadnych postanowień. Teraz nie ma czego się obawiać, chyba że się woli mieć próchnicę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja w ogóle nie boję się dentysty, w sumie nawet bardzo lubię! Ale taki prezent przydałby się mojemu chłopakowi- szkoda byłoby mu nie skorzystać z takiej oferty, a dentysty unika jak ognia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś niesamowita :D Super!

  OdpowiedzUsuń
 4. ... bardzo dbam o zęby, co z tego jak już któryś raz z rzędu trafiam na osoby niekompetentne. od malutkiego ubytku do leczenia kanałowego, tak to jest jak trafia na ignorantów :(

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wasze komentarze :) Staram się zawsze na każdy odpowiedzieć :)