środa, 30 września 2020

Fajne konkursy, czyli pomysł na długie jesienne wieczory

 Witajcie :)

Jesień rozgościła się u nas na dobre. Czekamy na złotą, polską jesień i spacery do parku po dary natury jak kolorowe liście, żołędzie, kasztany, jarzębinę. Osobiście uwielbiam park jesienią, te kolory, ten zapach i kobierce kolorowych liści. Lubię szelest liści pod butami i gdy mogę obrzucić bliską osobę całą "górą" liści :)
Jednak będą się zdarzały również deszczowe, ponure, mgliste, zimne dni, jak w tym tygodniu. Dni są coraz krótsze, a wieczory długie. Na spacer możemy wybrać się tylko do południa i w weekend, jak nam pozwoli czas i pogoda. Z długich wieczorów możemy cieszyć się codziennie. Najczęściej na jesienne wieczory wybieramy książkę lub dobry film. Lubimy się zawinąć w koc z gorącym kubkiem kawy, herbaty i przenieść się do krainy literackiej fikcji lub filmowej fabuły.
Możemy ten czas spożytkować inaczej, w bardziej ciekawy sposób. Pomysłem na jesienną nudę są kreatywne konkursy, które angażują nas i często całą rodzinę. Konkursy to zawsze świetna zabawa i możemy wygrać fajną nagrodę, która na pewno nas ucieszy. Biorąc udział w kilku konkursach zwiększymy swoją szansę na wygraną. A może dopisze nam szczęście i wygramy nowy samochód, czy drogi sprzed AGD lub RTV. Wygrany zestaw dobrych kosmetyków ucieszy każdą z pań, a nowa konsola do gier każdego z panów. Dzieci ucieszą się z nowej gry planszowej. 
Większość konkursów nas angażuje i pozwala wykazać się pomysłowością. Pytania konkursowe są najczęściej ciekawe i pozwalają wypowiedzieć się na dany temat. Wymagają od nas twórczego i nietuzinkowego myślenia. Są konkursy plastyczne, graficzne, fotograficzne, muzyczne dla dzieci i dorosłych.
Aktualne konkursy dostępne w internecie angażują wszystkich domowników, o różnych pasjach i zainteresowaniach. W kreatywnym konkursie "Nokian Tyres", aby wybrać samochód lub voucher na lekcję bezpiecznej jazdy na torze w Modlinie musimy udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe "Jak wyobrażasz sobie najlepszy zimowy wyjazd na oponach Nokian Tyres ?". Taki konkurs zaciekawi każdego kierowcę. Dla pasjonatów muzyki odpowiedni będzie konkurs Burn Energy Drink, czyli "Wygraj zestaw DJ BURN", w którym można wygrać konsolę DJ lub słuchawki, a należy w nim dokończyć konkursowe zdanie "Z Burn każda impreza to…". Dla pań ciekawy będzie konkurs na Facebooku "Jesień z TEEKANNE", w którym trzeba pokazać zdjęcie jak spędzamy pierwsze dni jesieni z herbatą Teekanne. Do wygrania są zestawy tej aromatycznej herbaty. Dla miłośniczej kosmetyków Ziaja jest konkurs "Ziaja Liście Manuka", gdzie aby wygrać zestaw kosmetyków należy ciekawie odpowiedzieć na pytanie konkursowe "Jak radzisz sobie z pielęgnacją skóry z niedoskonałościami?". Najmłodszym pociechą spodobają się tablice manipulacyjne, które można wygrać w konkursie "Wygraj tablicę manipulacyjną" na Instagramie. Aby wziąć udział w konkursie rodzic musi podzielić się pomysłem jak spędza czas ze swoją pociechą w myśl idei #zamiasttabletu.
Dla osób nie lubiących pisać i kreatywnie tworzyć, dobrym rozwiązaniem są konkursy mniej angażujące, gdzie należy wybrać tylko nagrodę jaką byśmy chcieli wygrać. Konkurs "Umilacze jesiennych wieczorów" daje nam taką możliwość. W konkursie są do wygrania zestawy dla dzieci jak gry Memory, dla moli książkowych: książki Remigiusza Mroza i zestaw rozgrzewających herbat.  


Ciekawe i kreatywne konkursy, czyli sposoby na długie jesienne wieczory.
Propozycja dla pań "Jesień z TEEKANNE".
Dla miłośniczej kosmetyków Ziaja jest konkurs "Ziaja Liście Manuka".

 
Konkurs na Facebooku "Pollena Ewa".


Dla kierowców, konkurs 
"Nokian Tyres".

Dla pasjonatów muzyki, konkurs Burn Energy Drink, czyli "Wygraj zestaw DJ BURN".

Konkurs dla całej rodziny "
Lombard. Życie pod zastaw", do wygrania gra planszowa. 

Konkurs plastyczny "Logotyp Radio Zielona Góra".

Konkurs dla najmłodszych, w którym można wygrać jedną z tablic manipulacyjnych, czyli "Wygraj tablicę manipulacyjną" na Instagramie.
Konkurs "Umilacze jesiennych wieczorów", w którym wystarczy tylko wybrać nagrodę, którą chcielibyśmy wygrać.
Wszystkie konkursy pochodzą ze strony fajnekonkursy.pl, na której codziennie pojawiają się nowe, ciekawe i angażujące całą rodziną konkursy. 

Warto ożywić deszczowe, ponure dni i długie jesienne wieczory. Dobrym pomysłem są ciekawe i kreatywne konkursy. Nie zajmują dużo czasu, pozwalają twórczo myśleć i są świetną zabawą dla dorosłych i dzieci. Mogą odkryć nasz talent do pisania, do fotografii, do prac plastycznych. A wygrana w takim konkursie, każdego z nas ucieszy :).  

Ciekawa jestem czy wy Moi Drodzy lubicie brać udział w konkurach dostępnych w internecie i czy udało wam się już coś fajnego wygrać ?
 

Pięknie dziękuję za wszystkie komentarze i waszą obecność na blogu:)

   Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających mój blog :)

 Z radością witam nowych czytelników :)

Udanej drugiej połowy tygodnia :)5 komentarzy:

 1. Powiem szczerze, że to fajne zajęcie na długie jesienne wieczory i chętnie zajrzę, zobaczę na czym to polega i może w jakimś wezmę udział. Fajna zabawa :)))
  Pozdrawiam ciepło <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne te konkursy! Zdecydowanie warto przyjrzeć się im bliżej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jestem bardzo zadowolony że jestem na tym blogu. Na pewno na tym blogu zostanie na dłużej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Konkurs zawsze motywuje do cięższej pracy. Uważam, że powinnaś częściej organizować konkursy, to częściej odwiedzałbym stronę.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wasze komentarze :) Staram się zawsze na każdy odpowiedzieć :)