poniedziałek, 15 lutego 2021

Profesjonalna strona internetowa dla kogo i jej zalety

 Witajcie :) 

Internet to dla większości z nas centrum rozrywki, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy borykamy się z ograniczeniami związanymi z pandemią. Stał się on dla nas pewnego rodzaju "oknem na świat". Dzięki niemu oglądamy filmy, słuchamy muzyki, korzystamy z mediów społecznościach, czytamy blogi, przeglądamy portale tematyczne. W intrenecie robimy zakupy, załatwiamy sprawy urzędowe, szkolimy się, poszerzamy naszą wiedzę. W wielu zawodach internet jest podstawowym narzędziem pracy. 

Każda firma która chce się rozwijać, zyskiwać nowych klientów i zarabiać musi posiadać w internecie profesjonalną stronę www.  
Profesjonalna strona internetowa jest wizytówką firmy. Jest ważna dla firm działających online i stacjonarnie, dla każdej branży nawet niszowej. Firmy działające tylko online bardziej zwracają uwagę, aby mieć ciekawą i dobrze działającą stronę internetową. Do ich grona należą przede wszystkim sklepy internetowe, drogerie, apteki, portale tematyczne. Firmy stacjonarne częściej bagatelizują ten rodzaj promocji w intrenecie jakim jest firmowa strona www. Często decydują się na prosty, nijaki, darmowy szablon, który ginie w "gąszczu" internetu. A przecież dla wielu branży stacjonarnych strona www jest wielkim atutem i "wabikiem" dla klientów. Należą do nich w szczególności salony urody, spa, gabinety medyczne, hotele, restauracje, kawiarnie. Gdy wybieramy się do salonu urody to najpierw szukamy jego strony w internecie i zwracamy uwagę na jej wygląd. A pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Wygląd strony www możemy porównać do wyglądu, aranżacji takiego salonu w rzeczywistości. Różnego rodzaju usługi jak chociażby naprawa sprzętu komputerowego, czy usługi krawieckie też powinny pomyśleć o profesjonalnej stronie swojej firmy. 
Profesjonalna strona www służy do zaistnienia w świecie internetu, zbudowania marki i poprawienia pozycji firmy. Pozwala na pozyskiwanie nowych klientów, rozwój firmy i na zwiększenie dochodów. Umożliwia nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Pomaga stworzyć przewagę nad konkurencją w branży.
 Strona www powinna się wyróżniać, przyciągać uwagę, zapadać w pamięć. Ważna jest tu odpowiedna grafika, paleta kolorów, logo firmy, czytelne menu. Strona musi pasować do działalności firmy. Warto tworzenie stron www polecić specjalistom w branży marketingu internetowego jak Agencji SEO. Specjaliści dostosują stronę naszej firmy do naszych potrzeb. Zadbają aby strona zawsze sprawnie działa na każdym urządzeniu mobilnym z internetem. Pomogą dobrać odpowiednią grafikę, ale sami również możemy stworzyć swój własny projekt.

Profesjonalna strona www to wizytówka każdej firmy działającej online i stacjonarnie.

Strona www musi sprawnie działać na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. 


Warto zlecić specjalistom z zakresu marketingu internetowego wykonanie profesjonalnej strony naszej firmy.
Specjaliści mogą opracować projekt strony www według naszego pomysłu. 


Fachowa, profesjonalna strona internetowa jest inwestycją w przyszłość i w rozwój naszej firmy. Pomoże osiągnąć nam wyznaczony cel, stanie się atutem firmy, jego wizytówką. Jest dedykowana dla każdego kto prowadzi swoją działalność w intrenecie i dla firm stacjonarnych. Mogą z niej skorzystać sklepy, firmy z usługami, turystyka, portale tematyczne, blogi. 

Ciekawa jestem co sądzicie o profesjonalnej stronie internetowej, czy jest ona potrzeba każdej firmie ?Pięknie dziękuję za wszystkie komentarze i waszą obecność na blogu:)

   Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających mój blog :)

 Z radością witam nowych czytelników :)

Trzymajcie się zdrowo i ciepło :)


5 komentarzy:

 1. Masz rację, w dzisiejszym świecie to bardzo istotna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziś w dobie socialmediów i mobilnych technologii oraz w dobie e-comerce prowadzenie własnej firmy nie jest możliwe bez dobrej strony internetowej. Taka strona jest wizytówką naszego biznesu i świadczy o poważnym podejsciu do naszych potencjalnych klientów.
  Świetny artykuł,dużo ciekawych informacji.Pozdrawiam i czekam na nowe wpisy.

  Sławomir

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś o tym wiem. Dobrze prezentująca się strona internetowa, niezależnie o tego czy dotyczy sklepu czy innej branży to dopiero początek. Żeby na nią trafić to trzeba jeszcze zadbać o pozycjonowanie słów kluczowych, tak by uzyskała wysoki Top 10 w przeglądarce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny to jest blog. Na pewno na ten blog wchodzi bardzo dużo osób.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wasze komentarze :) Staram się zawsze na każdy odpowiedzieć :)